MagyarDeutschEnglish
  • FN Work Service

Aktuális állásajánlataink

PDF Nyomtat Email

Szakmunkás végzettséggel

Betanított gépkezelő

    Nagy múltú, megbízható budapesti, XI. kerületi partnercégünk saját állományába, 4 műszakos munkarendbe gépkezelő munkakörbe betanított munkavállalókat keresünk. A cég villamossal és busszal is könnyen megközelíthető.

    Munkarend: 4 hetes egységek:

    H-P: délelőttös (05.35-13.45)

    Szo-Vas.: pihenő ()

    H-P: délutános (13.35-21.45)

    H-P: éjszakás (21.35-05.45)

    Szo-Vas.: esti 12 (17.35-05.45)

    H-P: pihenő ()

    Szo-V: nappali 12 (05.35-17.45)

    majd folytatódik a H-P délelőttös héttel.

    Feltétel: Gépkezelői tapasztalat

    Bér: kb. bruttó 281.000 Ft/hó

    Előny: szakmunkás végzettség.

    Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet!

Villamos karbantartó
Bábolnai partnercégünkhöz villanyszerelő végzettséggel rendelkező gépkarbantartó munkakörbe keresünk munkavállalókat.

TATAI ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK

AWI-hegesztő

Követelmény: AWI-hegesztői végzettség érvényes minősítéssel

Feladat: Hűtőblokkok belső gázvédelemmel történő hegesztése

Munkarend: folyamatos munkarend (havi munkaidőkeret), 12 óra

Forrasztó

Követelmény: ív- és lánghegesztői végzettség

Feladat: Csövek és fém alkatrészek forrasztása

Munkarend: 2 műszak

Csomagoló

Követelmény: faipari-, ács-állványozó-, asztalos-, bútorasztalos végzettség

Feladat: Nagyméretű ipari berendezések csomagolása szögbelövővel

Fémmegmunkáló gépkezelő
Követelmény: Bármilyen fémipari végzettség, műszaki rajz olvasási ismeretek

Feladat: Gépkezelés CNC vezérelt hajlító gépen, lemezek lyuggatásának felügyelete
Munkarend: folyamatos munkarend (havi munkaidőkeret)

Festő, porszóró
Követelmény: szobafestő/festő vagy autófényező végzettség gyakorlattal, szórópisztolyos ismerettel
Feladat: Ipari méretű alkatrészek fújása szórópisztollyal (festékkel, ill. porral).
Munkarend: Festők 2 műszak, porszórók folyamatos munkarend (havi munkaidőkeret), 12 óra

Gyártási logisztikus

Követelmény: OKJ új tipusú (kék) targoncavezetői jogosítvány, (3312, 3324 tipusú is)

Feladat: ki- és betárazás nyomon követése számítógép és szkenner segítségével

Lakatos- készregyártó
Követelmény: lakatos végzettség, műszaki rajz olvasási ismeretek
Feladat: A legyártott alkatrészek összeépítése műszaki rajz alapján

Villanyszerelő

Követelmény: villanyszerelő (erősáramú) végzettség

Feladat: Villanyszerelési munkálatok elvégzése a hőcserélőkön, kapcsolószekrényeken

Targonca vezető

Követelmény: OKJ új tipusú (kék) targoncavezetői jogosítvány

Feladat: anyagmozgatás targoncával

Betanított munkák

      Bábolnai partnercégünk részére betanított dolgozókat keresünk, 3 műszakos munkarendbe.

      Feladatok: csomagolás, raklap mozgatás.

      Hölgyek és Urak jelentkezését is várjuk!

      Juttatások:

      Céges busz: Ács, Bana, Tárkány, Nagyigmánd,Csép, Csém, Bőny, Rétalap, Szákszend, Komárom irányából.

      Határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony.

      Saját autó használat esetén 15 Ft./km.

      Bérlettérítés 86 %-ban

      Béren kívüli egyéb juttatások: munkába járási költségtérítés,

      cafetéria

      (Erzsébet kártya nettó: 10.000 Ft.,

      SZÉP kártya: nettó 9000 Ft.,

      Készpénz nettó: 8.333 Ft.).

      + negyedéves bónusz

      Jelentkezni önéletrajz küldésével, vagy személyesen irodánkban lehet.

      2800. Tatabánya Szende Lajos u. 1. A lház. fszt. 8. (Kormányhivatal melletti új építésű tömbök aljában)

      Sárosi Diána

      Hr asszisztens

      +3620 9828-533

A jelentkezéshez kérjük, küldje meg magyar nyelvű önéletrajzát
vagy keressen minket bizalommal a 06-20/9828-533 telefonszámon.

Partnereink